Поиск по сайту:

Гран - Прі у Києві!

Gals

 

      23.04.2017 року духовий оркестр «Галс» Миколаївського державного вищого музичного училища взяв участь у V Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича в м.Києві.

         Склад духового оркестру був великий – 52 чоловіка. В тому числі студенти, викладачі та ілюстратори (випускники минулих років МДВМУ).

диригент1

 

     Серед членів журі були видатні музиканти, доценти та професори музичних академій України. Насамперед Національної музичної академії України та Дніпровської консерваторії.

         Поїздку на конкурс підтримали обласне управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації та керівництво Миколаївського державного вищого музичного училища.

         Виступ духового оркестру «Галс» був дуже колоритним, фаховим та відрізнявся дуже цікавою, технічно складною музичною програмою. Члени журі дали високу оцінку духовому оркестру «Галс» і відмітили його Гран-Прі конкурсу.

духовий оркестр Галс

         За підсумками рішення Оргкомітету V Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича духовий оркестр «Галс» запросили прийняти участь в заключному концерті лауреатів, який відбудеться в м.Києві  29 квітня 2017 року о 18:00 в Колонному залі ім.М.В.Лисенка Національної філармонії України. 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вхід


Забыли имя или пароль?

Он-лайн чат

Сообщения чата
Powered by AChat ©

Для людей, приехавших из Крыма

Информация про размещению и созданию банков помощи: скачать

Информация для граждан, приехавших из Автономной Республики Крым и города Севастополь: скачать

Обращение департамента образования, науки и молодежи: скачать


 

banner min kult copy