Поиск по сайту:

Педагоги пишуть

Война

О Попове И. И.

Всю свою жизнь, сколько я себя помню, - я пел. Пел в школьном ансамбле, пел в Ансамбле флотилии Северного флота, пел в кружке художественной самодеятельности Заводской Центральной лаборатории.

 

Капелла Дойна

Многолетний опыт

И он поступил в Кишиневское музыкальное училище по классу вокала. У него оказался красивый тенор и, после окончания училища, Ивана Иосиповича приглашают в прославленную хоровую капеллу «Дойна».

   

Солнечный луч

Про Володимира Володимировича Кучеровського

...В тому, що кожним роком зростають музична культура, виконавська майстерність хорової капели "Сонячний струм", значна заслуга її керівника, заслуженого працівника культури України В. Кучеровського.

   

Работа с хором

Велика попередня робота з хором

Розучування твору починається з ґрунтовної аналітичної бесіди, в ході якої керівник хору повідомляє його назву, розповідає, для якого кладу він створений, про ідею, жанрові та стилеві особливості, епоху та історичні передумови створення, роль і місце опусу в творчості автора.

   

Класс хора

Про В.П.Котову

Віра Петрівна Котова народилася у місті Петродворці Ленінградської області. Рано залишившись без батьків, зростала у дитячому будинку музично-художнього виховання, потім - у школі-десятирічці при Ленінградській консерваторії.

   

Хоровая педагогика

Такою була Віра Петрівна.

Котова була професіоналом високого ґатунку, неймовірно грамотним та ерудованим музикантом і при цьому - чутливою й тактовною людиною. Розуміючи мою недосвідченість, недостатню обізнаність у репертуарі, вона дбайливо і вміло спрямовувала та підтримувала мене як молодого фахівця».

   

Николаев

Є.В. Петрова. Погляд з сьогодення

Минуло вже більше 80 років з дня народження Є.В. Петрової - відомого педагога, музиканта, невтомного просвітителя, громадського діяча, майстра вокального мистецтва.

   

Ученики

Успіхи учнів

Вищий сенс її прагнення був в успіхах її учнів, і саме в цьому вона була носієм і продовжувачем традицій видатних педагогів - просвітителів XIX-ХХст.

   

Культура Николаева

Значний внесок в історію культури в Миколаєві

Учні Є.В. Петрової були різні за віком, здібностями, характерами, але вона ніколи не дозволяла собі віддавати перевагу більш талановитих, а працювала з повною самовідданістю.

   

Старый Николаев

З спогадів про Т.В. Антонову

Моя мати прожила яскраве, багато в чому трагічне життя, тісно пов’язане з музикою - у найрізноманітніших проявах. Саме зайняття мистецтвом визначило коло її спілкування з людьми, контакти з близькими друзями, а також напрямки виховання власних дітей та онуків. У нашому домі завжди була безліч різноманітних пісенників , і ми з молодшим братом Кирилком з захопленням виспівували пісень під матусин акомпанемент. Причому, в хід могли йти не лише дитячі пісеньки, але й народні, Т.В. Антонова революційні, Про громадянську війну, тощо.

   

Олена Фабіанівна Гнесіна

З Оленою Фабіанівною Гнесіною, матусиною вчителькою з фортепіано в Інституті, склалися відносини дуже особисті. Було, що батько, перебуваючи у московському відрядженні, відвідає стареньку на її квартирі при новому будинку інституту ім.Гне-сіних, де вона мешкала останнього часу. Зайде з привітом від Тетянки, цукерками тощо, а вона йому: «Борінько, яка я рада... розповідай про дітлахів». Дивовижним, з маминих слів, було знання О. Гнесіною кожного студента. Так, з цілковитою визначеністю вона висловилася про характерні риси - як позитивні, так і ті, що вона вважала вадами В.Дойнікова, віолонче-ліста-випускника, який мав приїхати на роботу до Миколаєва.

   

Музичні шедеври

Раніше, коли мама ще була здорова, вона готувала програми філармонічних концертів. У домі постійно шліфувалися музичні шедеври: Перший концерт для фортепіано з оркестром П. Чайковського, Концерт для фортепіано М.Римського-Корсакова, сонати О. Глазунова, С. Рахманінова та інші твори. Найчастіше звучали в нас мініатюри Шопена, балада соль-мінор Грига. Як і всі справжні педагоги, мама любила талановитих учнів. Пам’ятаю її тремтливе ставлення до обдарованого, зовсім юного тоді Ілька Глаубермана. Це навіть викликало ревнощі в мене та брата Кирилка.

   

2010 год объявлен Международной организацией музыкального образования ISМЕ годом Шопена.

4 февраля 2010 года в зале Николаевского государственного высшего музыкального училища прошёл юбилейный концерт, посвящённый 200-летию со дня рождения польского композитора-романтика Фридерика Шопена. Самые разные аудитории во всех без исключения странах мира безоговорочно покорялись и покоряются его музыке.

   

Великая музыка

Ведь человек устремляется в концертный зал для того, чтобы наполнить свою душу духовной радостью, что у древних греков выражалось словосочетанием "расширение души", буквально: «распростирать».

   

Игра Светланы Антоновой

Слушая самое грандиозное из крупных одночастных произведений Шопена фантазию фа-минор ор. 49, пронизанную эпическим величием и романтической порывистостью, душевной трепетностью и отрешённостью от мира, бурным протестом и умиротворённым просветлением; ноктюрн ми-мажор ор. 62 №2 с его тончайшей детализацией настроений, полонез-фантазию ор.61 ми-мажор, знаменующий вершину в развитии шопеновских полонезов; Анданте зрpianato и Большой блестящий полонез - зал озарялся этим блеском, а крики «браво» были тому подтверждением.

   

Музыка Фридерика Шопена 

Глубоко созвучен натуре Антоновой образно-эмоциональный строй композиторов-романтиков. Так особое место в её исполнительской биографии занимает музыка Фридерика Шопена — певца нетленной красоты. Светлана обладает собственным видением его музыки: она удачно определяет смысловые координаты музыкального произведения и поэтому ей удаётся передать сокровенный подлинно возвышенный нерв шопеновской музыки.

   

Стаття до 70-ти річчя МДВМУ


В один з морозних лютневих днів 1886 року на центральних вулицях Миколаєва з’явились великі розмальовані афіші. Дирекція «Миколаївського музичного гуртка» оголошувала, що готується цикл абонементних концертів. У них миколаївці почують твори Баха і Моцарта, Бетховена і Мендельсона, Глінки і Даргомижського, Римського-Корсакова і Чайковського...

   

Музичний гурток

Робота гуртка з кожним роком поліпшувалась: збільшувалась кількість концертів, урізноманітнювався їх зміст. Вже у вісімдесяті роки в концертах "Музичного гуртка" брали участь співаки й інструменталісти, камерні ансамблі, струнний квартет, хор і оркестр. Незмінними учасниками більшості концертів були Ірецький і Мілевська. Ірецький диригував хором і виступав як співак-соліст.

   

Соціальний педагог - покликання і відповідальність

Коли, в 1989 роді, я, зовсім ще юна дівчина, прийшла на роботу в музичне училище - не могла собі навіть представити в який чудовий, дружний і творчий колектив я попала. Моєю першою наставницею стала В.П.Котова. Чуйна, уважна і нескінченно добра, вона взяла мене під своє крило і багато чому навчила.

   

Психологічна служба училища

В нашому училищі працює психологічна служба у складі заступника директора з виховної роботи Курішко Т.Л. і соціального педагога Горбань О.О. Вона бере активну участь в організації освітньо-виховного процесу з метою забезпечення всебічного особистого розвитку студентів, зміцнення і захисту їхнього психічного здоров'я. Проводяться психологічно-педагогічні діагностики студентів, їхніх груп та колективів, моніторинг змісту й умов індивідуального розвитку для визначення причин, що ускладнюють виховання та навчання студентів.

   

Виконавча практика в МВДМУ

Виконавча практика студентів є важливою частиною навчально-виховного процесу в музичному училищі. Найперше завдання практики - набуття навичок виконання на концертній естраді, ознайомлення студентів з широкою слухацькою аудиторією, залучення їх до музично-пропагандистської роботи.

   

Страница 1 из 2

Вхід


Забыли имя или пароль?

Он-лайн чат

Сообщения чата
Powered by AChat ©

Для людей, приехавших из Крыма

Информация про размещению и созданию банков помощи: скачать

Информация для граждан, приехавших из Автономной Республики Крым и города Севастополь: скачать

Обращение департамента образования, науки и молодежи: скачать


 

banner min kult copy